Новини
Новини Київської області
Ірпінь
Суспільство

«Бургундія» Карплюка оштрафована за поширення сексистської реклами


За поданням громадської організації «Зелений Ірпінь», житловий комплекс «Бургундія» оштрафована за поширення сексистської реклами. Одним з власників забудови є скандальний ексмер міста Ірпінь, Володимир Карплюк.

Нагадаємо, що натяки на сексуальні стосунки, що не пов’язані із рекламованим продуктом, у рекламі заборонені законодавством. Штрафні санкції стягнені з порушника за рекламний продукт за сексистські алюзії, використані в рекламних постерах, що містять ознаки дискримінації за ознакою статі.

За результатами розгляду справи, що подала громадська організація "Зелений Ірпінь"Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області рекламу житлового комплексу «Бургундія» визнано недобросовісною та прийнято рішення про накладення штрафів за порушення законодавства про рекламу, внаслідок чого товариство, яке розповсюдило зазначені реклами має сплатити штраф на загальну суму 6,8 тис. грн.

ЖК «Бургундія», власниками якого є ексмер міста Володимир Карплюк та його бізнеспартнер Володимир Співак. Споруджують на землі, яка належить Наталії Бойчук, що входить до кола оточення колишнього міського голови. Забудова була проведена на газопроводі середнього тиску, внаслідок якого стався витік газу. В акті-попередженні АТ «Київоблгаз» зазначено, що без відповідного узгодження на ньому залили фундамент під багатоповерхівку.

Голова піар служби Володимира Карплюка, Петро Щербина вже раніше отримував штраф за сексистську рекламу послуг інтернет-провайдера. І хоча сума штрафу незначна, але це є ще одним важливим прецедентом покарання сексизм в рекламі.

Також ми інформували, що «Бургундія» – на трубі: ексмер Ірпеня Карплюк заливає фундамент висотки на газопроводі.

https://www.youtube.com/embed/GazJjvTGdrs

Журналісти Погляду писали, що піарник Карплюка Щербина сплатив штраф за сексистську рекламу.

https://www.youtube.com/embed/ldyG5nqjUNA

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.