Новини
Бровари
Здоров'я
Київщина-суспільство

Броварським лікарям в боротьбі з коронавірусом допоможуть китайські спеціалісти


Броварських лікарів консультуватимуть китайські спеціалісти з Гуандонського медичного закладу.

"Минулого тижня ми звернутись до нашого міста-побратима Чжанцьзян в КНР з проханням надати рекомендації щодо профілактики та лікування коронавірусної інфекції COVID-19. Ніхто краще спеціалістів з Китаю не знає як боротись з цією хворобою", - повідомив міський голова Броварів Ігор Сапожко.

"Досягли домовленість і наші побратими погодились організувати медичну відеоконференцію між броварськими медиками та лікарями Гуандонського медичного закладу. Лікарня відома в західному регіоні Гуандон, вона отримала багато відзнак у лікуванні важких пацієнтів. Медики Гуандонської лікарні також брали безпосередню участь в рятувальних роботах в місті Ухань – епіцентрі коронавірусної інфекції".

Крім того, медики КНР надали рекомендації для громадян стосовно попередження захворювання. Саме головне - залишатись вдома та по можливості уникати будь-яких контактів. Регулярно провітрювати приміщення. Якщо є потреба вийти з дому, то обов’язково мати засоби індивідуального захисту та дезінфікувати руки спиртовим розчином. При цьому тримати дистанцію не менше 1 метра з оточуючими. Важливо без нагальної потреби не користуватись ліфтом.

Лише самоізоляція та дотримання всіх умов карантину допоможе вберегти себе та близьких від коронавірусної інфекції COVID-19.

Тематичне фото з відкритих джерел