Новини
Суспільство
Новини світу
За кордоном

Британські компанії скоротять робочий тиждень до чотирьох днів

Такий експеримент триватиме півроку, після чого роботодавці зроблять відповідні висновки щодо ефективності роботи своїх підлеглих.

Британські компанії скоротять робочий тиждень до чотирьох днів - зображення

Британські компанії у рамках експерименту скоротять робочий тиждень до чотирьох днів. Як повідомляє Еuronews, відповідний проєкт буде здійснено за ініціативи новозеландських підприємців Ендрю Барнса та Шарлотти Локхарт спільно з аналітичним центром Autonomy, вченими Оксфордського та Кембриджського університетів, а також Бостонського коледжу.

Учасники проєкту півроку працюватимуть чотири дні на тиждень без скорочення зарплати. За словами організаторів, буде використано "модель 100:80:100", яка передбачає 100-відсоткову оплату за 80% робочого часу в обмін на зобов’язання підтримувати 100% продуктивності праці. Очікується, що до експерименту найближчим часом приєднаються щонайменше 30 компаній, наразі ж відомо про участь шести організацій.

Як заявив Кайл Льюїс, керівник однієї із залучених до експерименту компаній Canon Medical Research Europe, в якій працюють 140 співробітників, головна мета участі – це можливість зробити виробничий процес кориснішим і продуктивнішим для співробітників.

До слова, минулорічні результати дослідження чотириденного робочого тижня в Ісландії показали, що продуктивність на роботі залишилася на тому ж рівні або навіть покращилася після скорочення робочого часу.

Нагадаємо, Ангелі Меркель запропонували роботу в ООН.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube