Новини
Суспільство
За кордоном
Політика

Ангелі Меркель запропонували роботу в ООН, – ЗМІ

За інформацією журналістів, відповідь колишній канцлер Німеччини поки не дала.

Ангелі Меркель запропонували роботу в ООН, – ЗМІ - зображення

Колишньому канцлеру ФРН Ангелі Меркель запропонували очолити консультативний орган ООН високого рівня з глобальних суспільних благ, які приносять користь людству, повідомляє BB-CNTV з посиланням на dpa. За даними агентства, відповідну пропозицію зробив політику генеральний секретар організації Антоніу Гутерреш.

Він надіслав Меркель листа. Проте відповіді поки що не надійшло. В ООН вважають, що колишній канцлер навряд чи прийме пропозицію. Офіційно представники ООН пропозицію не коментують.

До слова, консультативна рада з глобальних суспільних благ є одним із флагманських проектів Гутерреша щодо реформування ООН під час його другого терміну, який розпочався на початку січня. У своїй минулорічній доповіді про трансформацію ООН генеральний секретар написав: "Я звернуся до консультативної ради високого рівня на чолі з колишніми лідерами з проханням визначити глобальні суспільні блага та інші сфери спільного інтересу, де покращення в управлінні є найбільш терміновими".

За словами Гутерреша, пандемія коронавірусу виявила великі прогалини в міжнародному співробітництві. Натомість передбачуваний дорадчий орган повинен дати поштовх для оновлення практики та принципів дій на глобальному рівні.

Нагадаємо, на початку грудня у Німеччині  відбулася церемонія прощання Ангели Меркель із посадою канцлера ФРН. Новим канцлером в європейській країні обрали Олафа Шольца.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube