Новини
Новини світу
За кордоном

Британія значно розширює програму навчання українських військових (ВІДЕО)

Тривалість бойового курсу подовжено з трьох до п’яти тижнів, а більша частина навчання проходитиме у Британії.

Великобританія значно розширить програму підготовки українських військових.

Вона передбачатиме навчання десятків тисяч солдат. Тривалість бойового курсу подовжено з трьох до п’яти тижнів, а більша частина навчання проходитиме у Британії.

Основний курс базується на підготовці піхоти. Він включає в себе поводження зі зброєю, надання першої допомоги на полі бою, маскування та тактику патрулювання.

Додаткові два тижні дозволять отримати більш просунуту підготовку.

Навчання проводять підрозділи 11-ї бригади допомоги силам безпеки Британської армії та полку Королівських ВПС разом із міжнародними інструкторами з восьми інших країн.

Британський міністр оборони Бен Воллес, зазначив, що навчальний курс швидко розвивався, і зараз ми продовжуємо його до п’яти тижнів, щоб забезпечити найкращу підготовку українських солдатів, які незабаром будуть готові для активних бойових дій.

Нагадаємо, на початку вересня також стало відомо, що Велика Британія передасть Україні безпілотні підводні дрони для виявлення російських мін. А на День Незалежності Джонсон оголосив новий пакет допомоги Великої Британії Україні.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.