Новини світу

На День Незалежності Джонсон оголосив новий пакет допомоги Великої Британії Україні (ВІДЕО)

Попри загрозу ракетних ударів Борис Джонсон у День Незалежності України приїхав до Києва. Це вже третій візит прем'єр-міністра Великої Британії до України з початку повномасштабної війни.

Попри загрозу ракетних ударів Борис Джонсон у День Незалежності України приїхав до Києва.

Це вже третій візит прем'єр-міністра Великої Британії до України з початку повномасштабної війни.

Під час зустрічі з Володимиром Зеленським Борис Джонсон повідомив про новий пакет допомоги у розмірі 54 мільйонів фунтів стерлінгів, який включатиме сотні найсучасніших безпілотників, протитанкові боєприпаси та ракетні системи.

Зокрема, українським захисникам нададуть 850 ручних мікродронів Black Hornet.

В Офісі прем'єр-міністра повідомили, що безпілотні авіаційні системи покращать здатність Збройних Сил України спостерігати на великій відстані за ворожими цілями й знаходити їх.

Також Велика Британія готується надати Україні транспортні засоби для пошуку мін. Борис Джонсон наголосив: те, що відбувається зараз в Україні, важливе для всього світу.

Саме тому він прибув сьогодні до Києва. І саме тому Велика Британія продовжить підтримувати Україну, адже вона може виграти і виграє цю війну.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.