Бориспільський суд вирішував долю екс-нардепа Ляшка
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/232961.png)
19 листопада Бориспільський міськрайонний суд обирав Олегу Ляшку запобіжний захід стосовно бійки "радикала" з нардепом від "Слуги народу" Андрієм Герусом.
На головній площі Борисполя було декілька десятків шанувальників Ляшка, також немала кількість правоохоронців.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75380279_2383365275209244_85244638285266944_o.jpg)
В екс-нардепа невідомі особи намагалися поцілити вазеліном, але його захистив охоронець із парасолькою.
Суд закінчився о 18:30 обранням запобіжного заходу у вигляді передання Ляшка на особисті поруки народними депутатами Вікторії Сюмар (фракція "Європейська солідарність) і Михайла Волинця (фракція "Батьківщина").
Також хочемо відмітити, що під час появи Ляшка, біля міської ради Борисполя тривала акція протесту батьків проти повернення на посаду директора НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» Власенко Людмили Ананіївни.