Новини
Київщина
Бориспіль

Бориспільські депутати не дозволяють аеропорту "Бориспіль" реконструювати клуб

31.01.2020 Оксана Кириленко 0

28 січня на 68 сесії міської ради представник аеропорту "Бориспіль" виступив із проханням надати дозвіл на розробку технічної документації щодо встановлення зовнішніх меж земельної ділянки, яка перебуває в постійному користуванні ДП «Аеропорт Бориспіль.

"На сьогоднішній день 19 соток землі, які належали аеропорту "Бориспіль" рішенням суду забрані та перебувають у власності інших людей", - розповів представник аеропорту.

В держпідприємстві планують робити реконструкцію клубу, який знаходиться на території міста, а без затвердження меж земельної ділянки це зробити неможливо.

Міські депутати дорікнули представнику аеропорту, про те, що місцезнаходженням держпідприємства перереєстрували з міста в село Гора.

Також у міськраді зазначили, що тепер Бориспіль отримує лише 3 млн грн податку. Тоді як раніше, при реєстрації аеропорту в місті, до міськради надходило 60-70 млн грн.

В результаті палких висловлювань та дискусій депутати проголосували проти надання дозволу, 5 голосів "за", 2 — "проти",  15 — "утрималися".