Новини
Новини Київської області
Бориспіль

Бориспільські депутати не дозволяють аеропорту "Бориспіль" реконструювати клуб


28 січня на 68 сесії міської ради представник аеропорту "Бориспіль" виступив із проханням надати дозвіл на розробку технічної документації щодо встановлення зовнішніх меж земельної ділянки, яка перебуває в постійному користуванні ДП «Аеропорт Бориспіль.

"На сьогоднішній день 19 соток землі, які належали аеропорту "Бориспіль" рішенням суду забрані та перебувають у власності інших людей", - розповів представник аеропорту.

В держпідприємстві планують робити реконструкцію клубу, який знаходиться на території міста, а без затвердження меж земельної ділянки це зробити неможливо.

Міські депутати дорікнули представнику аеропорту, про те, що місцезнаходженням держпідприємства перереєстрували з міста в село Гора.

Також у міськраді зазначили, що тепер Бориспіль отримує лише 3 млн грн податку. Тоді як раніше, при реєстрації аеропорту в місті, до міськради надходило 60-70 млн грн.

В результаті палких висловлювань та дискусій депутати проголосували проти надання дозволу, 5 голосів "за", 2 — "проти",  15 — "утрималися".