Новини
Бориспіль
Київ

Бориспільська підприємниця хотіла обдурити митників


Через махлювання у підприємства вилучили 1,9 млн грн.

Фото: Київська митниця Держмитслужби

Мова йде про спробу заниження на понад 23 тис доларів вартості імпортованого з Китаю товару.

Про це повідомляє Київська митниця Держмитслужби.

Там розповідають, що для оформлення в Київській митниці, на адресу бориспільського підприємства надійшли: снасті, волосінь, рукавички і гачки, та настінні годинники.

«Під час проведення митного огляду оперативниками митниці було встановлено, що до митного оформлення декларантом надано один інвойс, а безпосередньо при митному огляді було надано зовсім інший. Різняться вони вартістю товару. Так, в документі, наданому для митного оформлення, вартість товару зазначена 45 тисяч доларів, а в інвойсі, пізніше пред’явленому при проведенні митного огляду вантажу – вже 68 тисяч доларів. На останньому документі є й відмітки прикордонної митниці про перетин кордону при в’їзді в Україну», - зазначили службі.

Митники відмітили, що керівник підприємства не приховувала, що їй відомо про існування інвойсу на товар вартістю 68 тис доларів.

Таким чином, українське підприємство намагалось ввезти в Україну рибальський реманент та годинники з заниженням митної вартості на третину від дійсної – на 23 тис доларів.

Фото: Київська митниця Держмитслужби

За вчинене правопорушення передбачений штраф у розмірі 100 відсотків вартості предметів правопорушення та їх конфіскація.

Складено протокол. Товар вартістю близько 1,9 млн грн вилучено до рішення суду.

Раніше «Погляд» пиcав, що київські митники не дозволили артефактам часів Київської Русі незаконно покинути країну.