Новини
Новини Київської області
Бориспіль
Кримінальні новини

Бориспіль: у комунальному підприємстві «ВУКГ» вкрали майже мільйон гривень


Нещодавно у місті Бориспіль прогримів скандал. Виявляється, що в підрозділі "Ритуальні послуги" КП "ВУКГ", не дорахували дуже велику суму.

Міський голова Борисполя Анатолій Федорчук зізнався, що дізнався про факт розкрадання аж 28 жовтня. Про це він розповів у коментарі Газеті "Вісті".

Іще 7 жовтня керівник комунального підприємства "ВУКГ" Найчук Володимир направив звернення до правоохоронних органів про те, що на їх підприємстві викрадено 985 тисяч гривень.

"Я почав розбиратися і інформація підтвердилася. Я отримав ксерокопію цього листа-звернення і мені дуже прикро, що я, як міський голова не володію цією інформацією і я не вірю, що одна людина може вкрасти таку суму грошей", - підсумував Федорчук.

Анатолій Соловйович підготував розпорядження, яким керівника КП "ВУКГ" Найчука Володимира на місяць відсторонено від займаної посади. Також, щоб у підрозділі "Ритуальні послуги" провести розслідування створено робочу группу у яку увійшли працівники виконавчого комітету, депутати міськради. Комісію очолює заступник міського голови Ковальова Людмила Олександрівна.

"Пощади нікому не буде. Всі зібрані матеріали будуть направлені до поліції", - підкреслив очільник Борисполя.

На те, щоб дізнатися хто, коли і як саме вкрав, комісії надано 31 день.