Новини
Новини Київської області
Бориспіль

Бориспіль та район реконструюють відділення стаціонарного догляду в Любарцях


В кінці 2019 року на пленарному засіданні тридцять четвертої сесії Бориспільської районної ради було вирішено, що на базі Любарецької дільничної лікарні буде створено відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Бориспільського районного територіального центру соціального обслуговування № 2 (перше знаходиться у Ревному).

Для його функціонування було закладено фінансування у сумі 3,5 млн грн.

Тож з 1 січня 2020 року у Любарцях розпочало свою роботу новостворене відділення у досить старому приміщенні, що було збудоване у 1967 році. Керівники району та міста – голова райради Владислав Байчас, в.о. голови РДА Сергій Білецький, голова міської ради Анатолій Федорчук, їх заступники, керівники профільних управлінь та підприємств, Любарецький сільський голова Володимир Сидоренко навідалися з робочим візитом до Любарець, бо ж роботи з реконструкції приміщення, як-то кажуть, непочатий край.

За інформацією Бориспільської районної ради на даний час у любарецькому відділенні перебуває 15 осіб. Ще таку саму кількість людей можна поселити. Для повноцінного функціонування відділення, тут мало б мешкати хоча б 50 чоловік, як приміром, у відділенні № 1, що в Ревному. А для цього потрібно вкласти велику суму грошей, бо ж умови перебування мають бути значно кращими  та сучаснішими.

Об’єднання територіальних громад набирає обертів. Ні для кого не секрет, що за всіма прогнозами Любарецька сільська рада все ж таки приєднається до Борисполя, але наразі це територія району. Тож обидві сторони зацікавленні у позитивному вирішенні питання на благо людей. Наразі юристи достеменно вивчають питання реконструкції відділення №2, аби місто і район спільно змогли взяти участь у цій важливій і потрібній справі.