Бориспіль: чоловік перевозив антисептик невідомого походження
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/90300694_1705875829586003_6771430724315643904_n.jpg)
Опівночі,20 березня екіпаж патрульних зупинив у Борисполі Mercedes, в якого не працювала права фара ближнього світла. За кермом авто перебував 50-річний водій, який при вигляді поліцейських почав нервувати.
Охоронці порядку попросили останнього дозволити оглянути автомобіль, який здався підозрілим.
У багажному відсіку інспектори виявили кілька картонних коробів. Водій самостійно показав, що в коробах знаходиться невідома фасована у пластикові пляшки речовина, без емблем та інших розпізнавальних знаків. Зі слів водія – це антисептичний засіб.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/89929689_1705875856252667_8883621719806312448_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/90242785_1705875812919338_8630962692296802304_n.jpg)
Жодних документів на рідину у останнього не було. Керманич пояснив, що ці короби на трасі йому перевантажили з вантажного транспортного засобу та попросили доставити адресату.
Далі на місце події викликали слідчого Бориспільського відділу поліції, який надалі буде з’ясовувати законність походження даної речовини.