Новини Київської області
Київщина-суспільство

Борці греко-римського стилю Київщини – найсильніші в Україні

На Кубку України з греко-римської боротьби серед дорослих, присвяченому 150-річчю з дня народження славетного українського богатиря Івана Піддубного, борці Київщини серед 17 команд з усієї України вибороли як загальнокомандну перемогу, так і медалі в особистому заліку.

За інформацією Управління молоді та спорту КОДА, змагання відбулись у Черкасах 9-10 лютого.

Крім того, двоє вихованців Київської обласної ШВСМ, Віктор Петрик (60 кг) та Олександр Грушин (63 кг) своїми перемогами на Кубку вибороли право на участь у складі національної збірної команди України у чемпіонаті Європи, що відбуватиметься у квітні в Польщі.

Перемогу у ваговій категорії 55 кг повинен був святкувати і Тарас Крупський. Але, припустившись помилок у фінальній сутичці, спортсмен став другим.

Срібну нагороду виборов і Гліб Скорофатов у вазі 82 кг, а Віталій Фуглаєв (67 кг) піднявся на третю сходинку п'єдесталу пошани.

Підготували спортсменів до змагань наставники Максим Чепурко, Андрій Калашніков, Віктор Лозовий, Григорій Житовоз та Степан Шелемех.

«Погляд» також писав, що спортсмени Київщини вибороли 90 медалей за січень-2021: 35 золотих, 27 срібних та 28 бронзових медалей в олімпійських, неолімпійських та паралімпійських (дефлімпійських) видах спорту.

Читайте про обухівчанина, який здобув бронзу на Чемпіонаті України з боксу.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.