#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Довкілля
Земля

Борщівник атакує: як боротись з отруйною рослиною

11.05.2019 0 Катерина Бенке 0

Фото: khm.depo.ua

Скошування борщівника Сосновського в період цвітіння ніяких результатів не дасть.

Борщівник Сосновського - рослина, що виростає до 5 метрів та має стебло діаметром до 10 сантиметрів. Впізнати шкідника можна за "шапкою" білих квітів на верхівці. При контакті зі шкірою борщівник викликає опіки, які тривалий час загоюються.

В Agronews розповіли про найефективніші методи у боротьбі з рослиною-шкідником.

Механічне знищення борщівника полягає у систематичному підрізанні коренів, а паростки підрізати. Такі роботи потрібно проводити до того часу, доки рослина не припинить рости.

Більш ефективно ліквідувати шкідника допоможуть гербіциди. В Україні дозволено використовувати хімічні речовини на основі гліфосфатів, дикамби та сульфанілсечовин. Обробити рослини слід або після підкошування, або навесні.

Скошувати борщівник потрібно до того, як він зацвів, адже дозрівання насінини в рослинах відбувається і тоді, коли вона скошена. Після зрізання борщовика необхідно спалити рослини.

Виконуючи дії зі знищення борщівника дбайте про свою безпеку. Всі частини тіла мають бути закриті одягом, щоб уникнути хімічного опіку.