Новини
Головні новини
Київщина-суспільство

Боротьба за покупця: на Київщині почали активно розширювати мережу супермаркетів


В Україні припиняє своє існування мережа магазинів Billa. Перетворювати їх на Novus почали у Києві та столичній області.

Передісторія

Як раніше повідомляв «Погляд», у вересні минулого року власниця ТОВ «Новус Україна» – компанія Consul Trade House UAB (Литва) уклала угоду з Rewe International AGо (Австрія) щодо придбання 100% частки у статутному капіталі підприємства з іноземними інвестиціями «Білла-Україна», яке розвивало в Україні мережу супермаркетів Billa.

А наприкінці жовтня Антимонопольний комітет України прийняв рішення, що продаж «Білла-Україна» групі Novus не призведе до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Отже, 1 грудня відбулося завершення укладання угоди із придбання 100% статутного капіталу компанії «Білла-Україна».

«Ми пройшли вирішальний етап і завершили угоду щодо придбання мережі Billa. Наразі для нас доступна можливість офіційно розпочати плідну роботу задля злиття компаній», – прокоментував генеральний директор мережі Novus Марк Петкевич.

У зв'язку з цим журналісти ІА «Погляд» тоді розпитали працівників, що відомо щодо їхнього подальшого працевлаштування після остаточного припинення існування в Україні мережі магазинів Billa.

Розширення мережі

Згодом відкрили перший супермаркет Novus на місці Billa - у Києві на вул. Маршала Конева, 10/1, що у Голосіївському районі, пише Interfax.

На Київщині також розпочали переоблаштування. Так, невдовзі жителі Вишгорода користуватимуться Novus замість Billa.

Розширення мережі торкнулось і Нових Петрівець, що на Київщині, та вул. Богатирської у Києві.

Порівняння вартості продуктів харчування

Зауважимо, асортимент продукції у супермаркетах, які активно поширюються Київщиною - не найдешевший. Аби це перевірити, журналісти ІА «Погляд» вирішили порівняти вартість продуктів у магазинах Novus з іншими двома популярними мережами Київщини: ЕКО-маркетом та АТБ.

Ми обрали «класичні» продукти харчування: соняшникова олія, куряче філе, яйця, цукор та гречка. На основі аналізу було виявлено, що найдешевше їх можна придбати в АТБ (наш кошик там коштуватиме 139,89 грн), трохи більше грошей доведеться віддати в ЕКО-маркеті (мінімум 154,79 грн), а найдорожче вийде у Novus (мінімум 160,31 грн).

Нагадаємо, «Погляд» раніше повідомляв, як в Україні зросла вартість продуктів харчування, ліків та пального. А також читайте, чому вартість продуктів харчування стрімко зросла - «Погляд» дізнавався, наскільки зріс середній чек у мережевих магазинах, та що на це вплинуло.

Крім цього, ми інформували, що «Сільпо» купує мережу супермаркетів «Фуршет».

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Фото: "Погляд"