Новини Київської області
Бородянка

Бородянку відвідав перший джентльмен Данії, відомий кінорежисер Бо Тенгберг

Бо Тенгберг – відомий данський кінорежисер, який зняв багато фільмів на соціально-політичні теми. Він є активним прихильником України і неодноразово висловлював свою підтримку українському народу.

Бородянку відвідав перший джентльмен Данії, відомий кінорежисер Бо Тенгберг - зображення
Фото: Ірина Захарченко

Бородянку відвідав перший джентльмен Данії, відомий кінорежисер Бо Тенгберг. Він приїхав, щоб на власні очі побачити місця, де під час окупації російські війська чинили звірства проти мирного населення України.

Про це повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

Мета візиту Тенгберга до України – зйомки документального фільму про війну та її вплив на життя людей.

"Візит Бо Тенгберга підкреслює тверду підтримку Данією України у боротьбі проти російської агресії, також це ще один потужний сигнал про те, що злочини Росії проти українського народу не залишаться безкарними. Під час візиту оглянули руйнування нашого селища, знамените графіті британського вуличного художника Бенксі, пошкоджений пам’ятник Тараса Шевченка та модульне містечко для внутрішньо переміщених осіб", –

повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

Бородянку відвідав перший джентльмен Данії, відомий кінорежисер Бо Тенгберг - зображення
Фото: Ірина Захарченко

Нагадаємо,

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.