Буча
Анонси

19 квітня відбудеться показ документального фільму "Окупація Бучі: як це було" від команди Thebuchacity

Фільм "Окупація Бучі: як це було" розповідає про людей, які, незважаючи на пережите горе, надихають не опускати голову, а наближати спільну перемогу разом.

19 квітня відбудеться показ документального фільму
Фото - Армія TV

У п’ятницю, 19 квітня, у кінотеатрі Filmax Bucha о 20:00 відбудеться спеціальний показ фільму Thebuchacity "Окупація Бучі: як це було".

"Приходьте на перегляд документального фільму, щоб підтримати місцевих творців та дізнатися більше про цей непростий період в історії Бучі", —

пишуть організатори.

Кількість мість обмежена.

Реєстрація за посиланням — https://forms.gle/ckufiiENokZQPyLx6

Вхід за донат від 100 гривень. Всі кошти підуть на збір на авто для бучанського Героя.

"Фільм "Окупація Бучі: як це було" розповідає про людей, які, незважаючи на пережите горе, надихають не опускати голову, а наближати спільну перемогу разом, йдеться у повідомленні Thebuchacity. "Історії, які викликають біль і співпереживання. Наша команда намагалася відтворити й показати хронологію подій такою, якою її застали бучанці", —

пише видання.

Документальну стрічку команда Thebuchacity презентувала у листопаді 2023 року. Тоді ж фільм "Окупація Бучі: як це було" було викладено на ютуб-каналі Thebuchacity.

"Окупація Бучі у лютому-березні 2022-го року навічно закарбується у пам’яті і серцях людей, які тут жили і живуть. Але спогади про цей період не повинні бути загублені у плині часу, адже це нагадування світу про терористичний режим", —

наголошували журналісти Thebuchacity.

Нагадаємо, фільм зняли за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в рамках Transition Promotion Program. Олександр Остапа його керівник та продюсер стрічки документує свідчення- спогади. Та не лише. Закарбовує зразки подолання перешкод, небезпек, перемог і ствердження. Проєкт здобув відгук глядацької аудиторії, зацікавив закордонну спільноту. Буде й продовження, оскільки 60% зібраного матеріалу чекає екранізації.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.