Новини
Суспільство
Пожежі
За кордоном

Біля берегів Греції спалахнуло круїзне судно з пасажирами (ВІДЕО)

До рятувальної місії приєдналися кораблі, які знаходилися поблизу.

Біля берегів Греції спалахнуло круїзне судно з пасажирами (ВІДЕО) - зображення

Біля берегів Греції спалахнуло італійське круїзне судно Euroferry Olympia, яке прямувало з порту Ігуменіца до Бріндізі. На борту знаходилися 237 пасажирів та 51 член екіпажу. Інцидент стався в Іонічному морі, повідомляє Greek Reporter.

На місце НП направлені три патрульні катери та три буксири берегової охорони. До рятувальної місії також приєдналися кораблі, які знаходилися поблизу, щоб допомогти евакуації пасажирів та екіпажу.

Наразі пасажирів вже евакуювали з судна на рятувальних шлюпках. Заступник міністра судноплавства Костас Катасафадос повідомив, що всі пасажири та члени екіпажу врятовані та здорові. Корфу готується прийняти пасажирів.

Італійський пором Euroferry Olympia компанії Grimaldi Lines відплив пізно ввечері в четвер з Ігумениці в Греції до Бріндізі в Італії. Повідомляється, що пожежа почалася з гаражу порома. Капітан судна наказав всіх евакуювати о 4:30 ранку.

Нагадаємо, в Бразилії через повінь та зсуви загинули майже 100 людей. Там в місті Петрополіс природні катаклізми стали причиною справжнього хаосу.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.