Новини
Суспільство
За кордоном

Через повінь та зсуви в Бразилії загинули майже 100 людей

В місті Петрополіс природні катаклізми стали причиною справжнього хаосу.

Через повінь та зсуви в Бразилії загинули майже 100 людей - зображення
Фото: REUTERS

Надзвичайно сильні дощі, що пройшли цими днями у Бразилії, стали причиною зсувів та повеней в гірському районі штату Ріо-де-Жанейро. Майже 100 людей загинули в бразильському місті Петрополіс, повідомляє ВВС.

Місто, яке розташоване в горах на північ від Ріо-де-Жанейро, постраждало від небачених опадів. Будинки на схилах пагорбів повністю зруйновані, а автомобілі просто знесло з вулиць міста.

"Ситуація майже нагадує війну... Автомобілі висять на стовпах, машини перекинулися, багато бруду і вода все ще не уходить".

Губернатор Ріо-де-Жанейро Клаудіо Кастро

В місті тривають пошуково-рятувальні групи. Відомо, що наразі вдалося врятувати 24 людини, на жаль, 94 – загинули. Також 35 людей вважаються зниклими безвісти.

Зазначається, що ці дощі стали найсильнішими у Петрополісі з 1932 року.

Нагадаємо, хом'ячки стали причиною спалаху коронавірусу в Гонконгу. Більше того, китайські вчені підтвердили здатність гризунів передавати вірус людям.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.