Новини
Україна
Економіка

Більше 40% держбюджету-2023 спрямують на оборону та безпеку України (ВІДЕО)

Понад 1 трлн грн має забезпечити необхідним наших героїв на фронті.

Верховна рада України ухвалила законопроєкт про держбюджет на 2023 рік, пріоритетом якого є забезпечення перемоги України у війні.

Про це повідомив Денис Шмигаль у своєму Telegram.

За словами прем’єр-міністра, саме для з цією метою 43% всіх коштів виділили на користь армії та безпеки України. Це понад 1 трлн грн. Величезна сума, яка дозволить забезпечити необхідним наших героїв на фронті.

Шмигаль додав, що другим пріоритетом кошторису на наступний рік є соціальне забезпечення. На пенсії, допомогу ВПО, субсидії, медицину та освіту спрямують сукупно більше 30% бюджету.

Також передбачено створення Фонду ліквідації наслідків збройної агресії росії з ресурсом в 35 млрд грн та Фонд розвитку підприємництва з 16 млрд грн.

Нагадаємо, про те, що в 2023-му на оборону України виділять понад 1 трлн грн стало відомо ще в вересні. Тоді ж повідомлялося, що важливим напрямком бюджету на 2023 рік буде фінансування соціальних програм. Зокрема, планувалося збільшувати допомогу адресно саме тим, хто цього потребує найбільше.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.