#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Довкілля

Більше 100 домогосподарств Києва продали електроенергії на майже 400 тис грн

25.04.2019 0 Бобрик1 Юлія1 0

Більше 100 домогосподарств столиці, що мають побутові сонячні електростанції, самостійно генерують електроенергію для власних потреб, а надлишок продають у мережу. Повідомляє прес-служба компанії «Київські енергетичні послуги».

Лише протягом січня-березня в мережу надійшло понад 66 тис. кВт-г електроенергії, що були вироблені побутовими сонячними електростанціями Києва. Постачальник «Київські енергетичні послуги» провів нарахування та здійснив виплати їх власникам на суму майже 400 тис. грн.

«Встановлення домашніх сонячних електростанцій у містах – світовий тренд, який стає все популярнішим і в столиці. Просьюмери не лише забезпечують «зеленою» енергією себе, а й заробляють на продажі її надлишків державі. Ми щомісяця отримуємо дані від оператора системи розподілу про обсяг електроенергії, що таким чином продається в мережу, та здійснюємо нарахування та виплати на банківські рахунки клієнтів, вказані у договорі», – пояснив директор компанії «Київські енергетичні послуги» Віктор Мельников.

Постачальник здійснює нарахування за встановленим НКРЕКП «зеленим» тарифом, за яким держава купує електроенергію, вироблену з відновлюваних джерел енергії – сонця, вітру, біомаси та води.