Новини
Біла Церква

Білоцерківський дендропарк «Олександрія» змагається за престижну туристичну нагороду


Фото - Вікіпедія

Дендрологічний парк "Олександрія", який знаходиться на околиці Білої Церкви, вперше увійшов в шорт-лист престижного міжнародного конкурсу International Travel & Tourism Awards.

Парк змагається у спеціальній номінації "Краща туристична локація Київського регіону". Проголосувати за дендропарк "Олександрія" можна за посиланням (голосування триватиме до 23 грудня включно).

Конкурують з парком Олександрія ще 2 номінанти - Київський мотузковий парк пригод "Seiklar" та Етнографічний комплекс "Українське село".

Премія International Travel & Tourism Awards вважається своєрідним "Оскаром" у сфері туризму: щорічно її вручають на урочистій церемонії кращим представникам свого сегмента.

Фото - ukraine-is

Для довідки: Дендрологічний парк "Олександрія" розташований на північно-західній околиці Білої Церкви, на висоті 80 — 106 м над рівнем моря. Це найбільший архітектурно оформлений ландшафтний парк в Україні.

Парк розташований на площі 400,67 гектарів на березі річки Рось. Площа декоративних водойм парку (ставки та річка Рось) становить 21 га. Загальна довжина алей і доріжок становить понад 20 км. Парк є зразком пейзажної паркової композиції, основу якої складають рослини, архітектурні споруди, скульптури, водна гладь річки Рось та ставків. Створено парк було понад 200 років тому родиною великого землевласника, графа Франциска Ксаверія Браницького, як предмет родинної гордості та магнатської величі.