Новини
Біла Церква
Спорт
Неолімпійські види спорту

Білоцерківчанка - чемпіонка світу з боротьби на поясах "Алиш"


Білоцерківчанка Надія Герасименко стала чемпіонкою Світу з боротьби на поясах "Алиш", виборовши перемогу у напруженій боротьбі.

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради.

Чемпіонат світу з боротьби на поясах "Алиш"проходив з 17 по 24 грудня в місті Нур-Султан, Казахстан. Серед його учасників було 250 спортсменів з 27 країн.

Надія Герасименко тренується під керівництвом заслуженого тренера України Володимира Дзюби.

Вітаємо із заслуженою чудовою перемогою Надію та її тренера!

Для довідки: Алиш (ще відомий як боротьбаа на поясах) — силовий вид єдиноборств, призначений об'єднати різноманітні види національних єдиноборств у єдину структуру. Слово «алиш» тюркського походження і означає «боротьбу до визначення найсильнішого супротивника».

Алиш виник на початку 2000-х років у Киргизстані і об'єднав у собі елементи та правила народних різновидів боротьби на поясах з різноманітних етнічних груп Центральної Азії. Від інших видів боротьби на поясах алиш відрізняється способом тримання поясу. Перед захватом борці повинні обгорнути пояси один одного навколо своїх зап'ястків. В інших різновидах боротьби на поясах такий тип захвату є необов'язковим, а для алиша це правило.

Алиш регулюється Міжнародною федерацією боротьби на поясах «Алиш» (IFWBA) та визнається Міжнародною федерацією аматорських видів єдиноборств (FILA).