Біла Церква відзначила День Перемоги
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/imgbig-1.jpg)
9 травня у місті відбувся урочистий мітинг з нагоди 74-ї річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.
У рамках урочистого заходу відбулася концертна програма акторів Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського, вихованців вокального відділу школи мистецтв № 5 та дитячого духового оркестру Білоцерківської школи мистецтв № 6.
Усі присутні поклали квіти до Вічного Вогню, а також до пам’ятного знаку «Висота 208,4». Була проведена панахида біля пам’ятного знаку «Падаючий воїн». Пам’ять полеглих військових вшанували хвилиною мовчання та традиційними салютними залпами.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/imgbig-1-1-2000x1333.jpg)
Слово перед громадою мали народний депутат України Хвича Мепарішвілі, заступник міського голови Білої Церкви Катерина Литвиненко, а також Посол Словацької Республіки в Україні арек Шафін, військовий аташе Посольства Чеської Республіки в Україні Майор Петр Сімак, командир 72-ої окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців полковник Артем Богомолов, Благочинний Білоцерківського району ПЦУ Настоятель Церкви Покрова Божої Матері Микола Гопайнич, голова адміністративної служби Білоцерківської єпархії УПЦ протоієрей Валерій Яблонський.