Новини
Українка

Безпрецедентна активність молоді в Конкурсі молодіжних проектів в Українці


Цього року на конкурс Молодіжних проектів до Української міської ради було подано 12 заявок. Відмітимо, що цього разу участь змогли прийняти не тільки громадські організації, а і прості мешканці міста віком з 14 до 35 років. Загальна сума, на яку можна було розраховувати, становила 250 000 грн.

   Серед поданих проектів - проект з облаштування парку гойдалок, встановленням фотозони на березі Дніпра, оформлення місця для виписки з пологового відділення. Також подано проекти для покращення в Українці екологічного стану та впровадження концепції «Нуль відходів», для безпечного дорожнього руху подана заявка на графіті акцію «Безпечний перехід», дві заявки, які стосуються проблемам міських тварин, та інші.

   13 травня відбудеться засідання конкурсної комісії, котра розгляне усі заявки і обере переможців. Якщо в минулому році кошти на молодіжні проекти не були використані, то цього року через численність заявок деяким конкурсантам доведеться відмовити у фінансуванні. Але ж в місті працює Банк місцевих проектів і частину проектів можна буде запропонувати підтримати підприємцям міста. Перші результати самого Конкурсу зможемо дізнатися вже в цьому місяці.