Новини

Безпека у Віті-Поштовій: що розповів сільський голова


Фото: віто-Поштова сільська рада

11 квітня у селі Віта-Поштова відбувся громадський діалог "Безпека громади - справа спільна" за ініціативи громадської організації "Єдність громади - заможне село". Говорили про успіхи у забезпеченні спокою в селі та кроки, які ще необхідно здійснити. "Погляд" виділив головні тези звіту голови Дмитра Шульгана про дії сільської ради щодо безпеки у селі.

Безпека доріг

Ми встановили світлофор на вулиць Звенигородської та Набережної, внаслідок чого у нас майже до нуля звелась кількість ДТП.

На наших внутрішніх дорогах встановлено 11 дзеркал, які також дозволяють безпечний проїзд закритих поворотів. Ми облаштували тротуар вздовж ставка та вулиці Звенигородській, а також на центральних вулицях у Юрівці".

Також ми створили заїзні "кишені" на перехресті вулиць Звенигородської та Мічуріна та вулиці Нової, що дозволяє безпечне паркування транспортного засобі та вихід пасажирів.

Ми забезпечили асфальтовим покриттям наступні вулиці: вулиця Зелена, вулиця 40-річчя та вулиця Шевченка в Юрівці. Також забезпечили твердим покриттям такі вулиці, як Польова, Звенигородська у Віті-Поштовій та Лугова, Молодіжна, Тарасівська в Юрівці.

Безпека на вулицях

На сьогоднішній день ми маємо 60 камер вуличного відеоспостереження та облаштований на базі ГФ "Віта Захист" пункт нагляду. При цьому на базі цих камер встановлені пристрої, які зчитують номери транспортних засобів, які в'їжджають до наших населених пунктів та підключені до єдиної системи поліції.

За три роки ми встановили орієнтовно ще 400 ліхтарів, до цього на обліку в нас було більше 500 ліхтарів, тобто кількість збільшилась майже вдвічі.

Ми також врахували у бюджеті кошти на підтримку громадського формування "Віта Захист", забезпечили приміщення та матеріально-технічну базу: спецодяг, автомобіль. Забезпечуємо навчання учасників формування

Безпека дітей

Ми закупили автобус для підвезення дітей до школи в ранковий час та підвезення дітей зі школи після уроків. Також забезпечили проїзні документи для школярів на маршрути №825 та №801 по пільговій ціні.

В стадії реалізації - облаштування пішохідних переходів елементами, які підвищують увагу водіїв. Це встановлення фігур хлопчиків - ви мабуть бачили такі в інших громадах. На сьогодні ми вже закупили шість, будуть облаштовані на стадіоні "Патріот", біля школи та по вулиці Шевченка. Цей проект став можливим завдяки місцевим мешканцям, які вирішили підтримати нашу громаду.