Новини
Культура
Україна-суспільство

Балетний та подружній тандем українки та німця отримав премією "Берлінський ведмідь"


Днями зіркова українська актриса, яка є прима-балериною Державного балету Берліну - Яна Саленко, разом з чоловіком і партнером Маріаном Вальтером отримали одну з найпрестижніших німецьких премій у сфері культури - «Берлінського ведмедя».

Ця нагорода була заснована і вручається щорічно з 1991 року популярною газетою «Berliner Tsgeszeitung» (відома також як B.Z. - Kulturpreis).

Понад 15 років українська балерина і її тюрінгський чоловік радують своїм унікальним талантом берлінську публіку. Їх серця б‘ються в унісон не тільки на сцені театру, але й у житті. Приємно, що в цей особливий день Яна була одягнута у вишукану сукню відомого німецького дизайнера з українським корінням Єви Герцог

У різні роки цю престижну нагороду отримали такі гранди як диригент і піаніст Даніель Баренбойм, актор Тиль Швайгер, легендарний фотограф Гельмут Ньютон, відомі співаки Гільдегард Кнеф і Макс Раабе, засновник будинку моди «Joop» Вольфганг Йооп, модельєр Карл Лагерфельд, фантастична скрипалька Анне-Софі Муттер і ще багато інших відомих у світі німецьких митців.

джерело