Новини
Україна
Новини Київської області
Анонси
Васильків
Культура
Традиції та прикмети

Автентичне народне вбрання Васильківщини потрапило до проєкту “Спадок”


Film.ua Group знімає атмосферні фолк-ролики, присвячені українській культурі, традиціям, народним звичаям

Film.ua Group у межах проєкту «Спадок» презентував першій частині циклу «Національне святкове вбрання».  У низці коротких відеороликів показаний характерний для певної місцевості етнічний образ – як у XIX-ХХ столітті виглядали і вбирались українки в залежності від регіону проживання, віку, соціальної приналежності та області. «Дослідникам вдалось виявити найбільш характерні риси для кожного регіону та відтворити строї дивовижної краси у наш час», зауважує «Український контент». Знято фолк-ролики про вбрання низки регіонів, серед яких, зокрема, й Київщина, представлена Васильківським районом. Відзняті відеоролики можна переглянути за посиланням.

Продюсер проекту Олена Малкова зазначила: «Проект “Спадок” – особливий проект. Насамперед завдяки людям, які беруть в ньому участь: творчій команді, героїням роликів, колекціонерам одягу, музикантам. Ці люди ретельно бережуть традиції та звичаї, найцінніше з нашої історії, пам’ятають своє коріння, та, найголовніше, горять ідеєю – не тільки зберегти нашу спадщину, але й оживити історію для майбутнього», повідомляє vsviti.

Доповнюють відео українські народні пісні, які записали фолк-музиканти в сучасній обробці спеціально для циклу, інформує ресурс Патріоти України.

Проєкт продовжує свою роботу і кількість відеороликів постійно зростатиме.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів