Новини
Культура
Київщина-суспільство
Київ

Архистратиг Михаїл: нова скульптура з фонтаном прикрасила парк Києва


У столичному парку «Володимирська гірка» видкрили новий фонтан зі скульптурою Архистратига Михаїла.

фото Саїд Ісмагілов

Як повідомляє Офіційний портал Києва, на церемонії були присутні представники всіх релігійних конфесій столиці. За словами мера Києва, дзвін, на якому встановлена скульптура Архангела Михаїла, символізує всю красу, толерантність і розмаїття нашого міста. Його пагорби і храми різних конфесій. Визначні місця столиці.

фото Саїд Ісмагілов

«Сьогодні ми відкриваємо не просто фонтан. Це – символічна композиція. Ми вшановуємо київських захисників і охоронців нашого міста. Архангел Михаїл шанований в релігійному епосі янгол. І на близькому сході, і в християнстві», – наголосив Віталій Кличко.

фото Саїд Ісмагілов

«За іменем Мікаїл цей ангел є згаданим у Корані, і він вважається одним з головних ангелів в Ісламі. Щоправда в сунітському Ісламі ангели не зображуються, їх не втілюють у скульптури, і не поєднують їх з атрибутами зброї, як це прийнято християнській традиції.

фото Саїд Ісмагілов

Я звернув увагу, що скульптура Архистратига Михаїла повернута обличчям і зброєю до Лівого берегу Дніпра, тобто в сторону Росії і, здається, точнісінько в напрямку Москви. Респект за такий влучний символізм!», - поділився на своїй сторінці і присутній на заході Саїд Ісмагілов - муфтій Духовного управління мусульман України "УММА"

 Раніше «Погляд» вже повідомляв, що у Києві після ремонту відкрився Маріїнський палац, а також у столичному музеї Голодомору від вандалів постраждала скульптура.