Арештованого заступника мера Василькова відпустили під заставу і НЕ відсторонили від посади
Днями Васильків сколихнула звістка про викриття співробітниками Служби безпеки України на хабарі заступника голови Васильківської міської ради Леоніда Перепелиці.
![Арештованого заступника мера Василькова відпустили під заставу і НЕ відсторонили від посади](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20180726_105435.jpg)
Зокрема, за даними СБУ, посадовець, координуючи роботу Центру надання адміністративних послуг району, налагодив схему отримання хабарів з громадян за сприяння у реєстрації земельних ділянок, встановивши таксу у п’ятсот доларів США за кожну свою «послугу».
21 травня правоохоронці затримали заступника мера Василькова під час отримання від представника землевпорядної організації неправомірної вигоди у розмірі двох з половиною тисяч американських доларів за поновлення державної реєстрації п'яти земельних ділянок. Було відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, згідно з яким проводилися санкціоновані обшуки за місцем роботи та проживання посадовця.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60821423_2391594597737198_876416264619163648_n.jpg)
Сьогодні, 24 травня, міський голова Володимир Сабадаш повідомив про те, що вчора, 23 травня, у Голосіївському районному суді міста Києва (суддя Вікторія Хоменко) відбулося судове засідання щодо обрання запобіжного заходу його заступнику Леоніду Перепелиці, за результатами якого затриманого посадовця було звільнено з-під варти під мінімальну заставу 76 тис. гривень, яка була сплачена спільними зусиллями його родичів і друзів.
Клопотання прокурора про відсторонення Леоніда Перепелиці від посади не було задоволено, тому з понеділка він повернеться до виконання своїх службових обов’язків та продовжить збирати документацію, яка стосується судового процесу про повернення очисних споруд у власність територіальної громади міста.
Також міський голова зазначив, що сторона обвинувачення не надала жодного доказу, який самостійно або у сукупності з іншими доказами доводив би винуватість Леоніда Перепелиці у вчиненні інкримінованого йому злочину. Натомість були виявлені обставини, які є показовими і свідчать про характер даного кримінального провадження, наприклад, текст заяви про вчинення злочину та текст протоколу допиту заявника ідентичні.
Зазначені події Володимир Сабадаш охарактеризував як «ляльковий театр», звернувшись до його замовників з такими словами: «Ми про вас пам’ятаємо, знаємо про ваші плани, але наша діяльність і надалі здійснюватиметься згідно з законодавством України та в інтересах територіальної громади, навіть якщо це не вписується у ваші «схеми»».