Новини
Вишгород
Суспільство

АМКУ перевірить тарифи на тепло у Вишгороді


Народний депутат Ольга Василевська-Смаглюк зазначає, що дії «Вишгородтепломережі» містять ознаки зловживання монопольним становищем.

Фото з Фейсбук-сторінки Ольги Василевської-Смаглюк

«Антимонопольний комітет взявся за перевірку легітимності застосування високих тарифів Вишгородським КП «Вишгородтепломережа” та сприяння у цьому Вишгородською районною радою. В ході фінансового контролю, було встановлено, що ціни комунального підприємства необґрунтовано завищені», - про це повідомила народний депутат Ольга Василевська-Смаглюк на своїй Фейсбук-сторінці.

Вона зазначила, що такі дії ВРКП “Вишгородтепломережа” містять ознаки зловживання монопольним становищем на ринку надання послуг з централізованого опалення, зокрема у межах Вишгорода.

На думку Ольги Василевської-Смаглюк, це призвело до утиску інтересів споживачів, що  є порушенням пункту 2 статті 50 та частини 1 статті 13 Закону «Про захист економічної конкуренції». Також народний депутат повідомила, що АМКУ Антимонопольний комітет розпочав розгляд справи щодо Вишгородської районної ради, яка не контролювала дотримання порядку розроблення тарифів на послуги, а також своїми рішеннями дозволяла встановлювати необґрунтовано високі тарифи для населення. Цим легітимувала порушення законодавства про захист економічної конкуренції з боку вказаного суб’єкта господарювання.

«На той час головою Вишгородської районної ради був Ростислав Кириченко. Сьогодні перший заступник мера м. Вишгород Олексія Момота.

Дії керівництва Вишгородської районної ради містять ознаки порушення Закону. А саме, пункту 7 статті 50 та статті 17 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Ольга Василевська-Смаглюк

Народний депутат повідомила, що розгляд справи триває. Про її перебіг  пообіцяла додатково проінформувати.

Як сьогодні повідомляв «Погляд», на Вишгородщині листоноша привласнювала людські кошти. І це не єдина кримінальна подія сьогоднішнього дня, пов’язана з поштою. Ми розповідали, що у Глевасі молодик викрав 300 тисяч гривень з відділення Укрпошти.

А в  Білоцерківському районі викрито ділків, що незаконно реалізували підпільне пальне.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.