Культура
Новини світу

Американський музикант зняв кліп у розбомбленому росіянами аеропорту Антонова

Джон Ондрасік та його гурт «Five for Fighting» випустив кліп на пісню «Can One Man Save the World", який зняв у Гостомелі біля зруйнованого аеропорту «Антонов».

У кліпі також звучить український оркестр, що акомпанує гурту. Довкола них видно знищений найбільший літак у світі – "Мрія". Також використані кадри військової хроніки.

"Це була найбільша честь у моєму житті, грати мою нову пісню з українським оркестром на руїнах аеропорту "Антонов" перед улюбленою українською "Мрією", найбільшим вантажним літаком у світі, цинічно знищеним на початку війни.

…Я на власні очі переконався у стійкості та благодаті українського народу, який, чи то в грі на скрипці, чи керуванні танком, не зможуть зупинити злодіяння та агресію", – написав музикант в описі під відео.

Артист повідомив, що всі прибутки від відео підуть у фонд "Save Our Allies", який допомагає Україні.

Він також звернувся до своїх колег із пропозицією організувати концерт, виручені кошти від продажу квитків на який будуть направлені на гуманітарну допомогу.

Володимир Джон Ондрасік III – американський автор-виконавець та музикант. У 2000 році його альбом "America Town" став платиновим у США через успіх пісні "Superman (It’s Not Easy)". У 2004 році вийшов альбом "Battle for Everything", що також став платиновим завдяки хіту "100 Years".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.