Новини
Анонси
Культура
Київщина-суспільство

Алкоголь в тандемі з спортом : цими вихідними у столиці відбудеться винний забіг


У неділю, 21 квітня, на ВДНГ пройде винний забіг Kyiv Wine Run. Подібні марафони на виноробнях Франції та Італії вже стали звичними, тож тепер подібний забіг організатори створили і в Україні.

Учасники  забігу долатимуть відстань у 5 км. Особливістю цієї незвичної спортивної акції  є те, що прямо під час забігу можна смакувати улюбленим  вином.

Яскравості та веселощів додадуть учасникам марафону обрані ними креативні костюми.  За найоригінальніші з них, організатори пообіцяли окремі  призи.

До того ж, на згадку про участь  у Kyiv Wine Run, кожний марафонець  отримає в подарунок, брендовий  келих вина, медаль забігу, презенти від партнерів та безкоштовний вхід на фестиваль сиру і вина Kyiv Food and Wine Festival. Також найшвидших бігуна і бігунку нагородять трьома ящиками вина. Учасників винного забігу, які посіли друге місце, нагородять  двома ящиками вина, а тим, хто добіжить до фінішу третім, подарують один. Протягом маршруту будуть розташовані піт-стопи, де можна буде освіжитися водою або вином від українських виноробів, відпочити і розважитися.

Вартість реєстрації: до 20 квітня - 450 грн, 21 квітня - 500 грн.