Актори театру Франка знялися у відео про важливість пербування вдома на карантині
Актори Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка вирішили розрядити атмосферу та підняти настрій глядачам музичним відео про домашній карантин.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Screenshot_16-3.png)
"Це перша «проба пера» нашого домашнього #КарантиннийФранкоХор. Але, якщо вам сподобається - ми продовжимо", - написав під відео на своїй сторінці актор та екс-міністр культури Євген Нищук.
Євген Нищук також подякував усім акторам-учасникам музичного ролика.
"Дякую Тарасу Жирку та Тетяні Олексенко-Жирко, Павлу Піскуну, Анжеліці Савченко, Ксені Баші, Олександру Форманчуку, Василю Баші, Івану Залуському, Ірі Мельник, Олександру Яремі, Сергію та Наталі Калантай, Володимиру Ніколаєнку та Назару Задніпровському, які одразу підтримали ідею і долучились".