Бориспіль
Культура

В аеропорту Бориспіль відкрили виставку українських та світових фотографів

Головна тема експозиції – безбар’єрність та різноманіття.

В аеропорту Бориспіль відкрили виставку українських та світових фотографів - зображення

Виставку "Не/видиме життя" в рамках Kyiv Photo відкрили за ініціативи першої леді Олени Зеленської та Міністерства інфраструктури, повідомляє пресслужба летовища.

"Аеропорт Бориспіль – це головні повітряні ворота України. Ми, як Міністерство інфраструктури, вважаємо, що нові стандарти безбар’єрності мають стати новою суспільною нормою. Я хочу подякувати аеропорту за те, що вони долучилися до цього проєкту. Бориспіль стане взірцем безбар’єрності і таким собі підручником, за яким ми будемо масштабувати їхній досвід на всі інші аеропорти", – повідомив заступник міністра інфраструктури з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Анатолій Комірний. 

Експозиція в аеропорту Бориспіль проходить не випадково, адже летовище обране базовим проєктом з реалізації сучасних стандартів безбар’єрності через те, що його послугами користується велика кількість представників маломобільних груп населення.

Виставка з роботами провідних українських та закордонних фотографів буде відкрита до 17 січня 2022 року.

Нагадаємо, у Броварському краєзнавчому музеї відкрили виставку "Церква Мучеників: гоніння на віру і Церкву за радянських часів", яка складається з матеріалів, зібраних під час досліджень і вивчення розсекречених архівних матеріалів Лук’янівської в’язниці.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.