86-річна переселенка з Донеччини, яка знайшла прихисток на Київщині, робить окопні свічки для Захисників
![86-річна переселенка з Донеччини, яка знайшла прихисток на Київщині, робить окопні свічки для Захисників 86-річна переселенка з Донеччини, яка знайшла прихисток на Київщині, робить окопні свічки для Захисників - зображення](/storage/resized/lg/news/9b3381a0-af9f-4201-b42b-ccb29f90e441/P64DUy755IDZLkarEwLXuP58hMf62nZIo1eTKfQb.jpeg)
Про це повідомили у Бориспільській міській раді.
Зазначається, що після початку повномасштабного вторгнення за допомогою волонтерів та брата пані Марія приїхала до села Любарці. Дізнавшись про потреби ЗСУ в окопних свічках, усією родиною взялися за їх виготовлення.
![86-річна переселенка з Донеччини, яка знайшла прихисток на Київщині, робить окопні свічки для Захисників 86-річна переселенка з Донеччини, яка знайшла прихисток на Київщині, робить окопні свічки для Захисників - зображення](/storage/resized/lg/news/9b3381a0-af9f-4201-b42b-ccb29f90e441/Mariia-SHmulia-2.jpg)
"Жителі села не залишилися байдужими, допомагали матеріалами (картон та жерстяні банки), а сини купували парафін. Після проб та помилок знайшли найвдаліший варіант свічок, які дають світло, тепло та можливість приготувати їжу. Вдячні відгуки від військових стимулювали продовжувати роботу", —
розповіли у Бориспільській міськраді.
![86-річна переселенка з Донеччини, яка знайшла прихисток на Київщині, робить окопні свічки для Захисників 86-річна переселенка з Донеччини, яка знайшла прихисток на Київщині, робить окопні свічки для Захисників - зображення](/storage/resized/lg/news/9b3381a0-af9f-4201-b42b-ccb29f90e441/Mariia-SHmulia-3.jpg)
Нагадаємо, у Мирчі учні гімназії допомагають військовим. У закладі створюють запчастини для дронів на 3Д принтері, роблять окопні свічки, вітамінні суміші та плетуть маскувальні сітки.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.