Анонси
Васильків
Київщина-суспільство

74-річниця перемоги над нацизмом на Васильківщині (анонс)


74-річниця перемоги над нацизмом на Васильківщині (анонс)

9 травня Україна відзначатиме 74-річницю перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Низка мітингів відбудеться й на Васильківщині, щоб схилити голови перед тими, хто пожертвував своїм життям заради нашого сьогодення, хто мужньо боровся проти нацистської навали. Ми зібрали відомості про локації мітингів у Василькові й районі.

Так, у м. Васильків о 9.00 громаду міста запрошують на мітинг на території військового-містечка №11 біля пам’ятника двічі героя Радянського Союзу генерала-полковника авіації Лавриненкова В.Д. На центральній площі міста у цей же час відбудеться естафета імені двічі героя Радянського Союзу гвардії полковника Головачова О.О. Мітинг та покладання квітів відбудеться біля меморіалу Слави о 10.00. А об 11.00 у парку «Берізки» приходьте на мітинг, покладання квітів та святкову програму.

У смт Глеваха за адресою вул. Київська, 75 (біля обеліску загиблим воїнам) о 10:00 розпочнуться урочисті заходи. У випадку дощової погоди захід буде проводитись у будинку культури (Київська, 78).

Також мітинг-реквієм і пригощання кашею планується у с. Барахти о 10.00.

У с. Кодаки урочистості розпочнуться о 10.00 біля меморіалу загиблим односельчанам.

У смт Гребінки мітинг запланований на 9.00 на центральному майдані.

У Калинівці у парку Слави о 9.30 будуть проведені панахида та урочиста частина.

У с. Крушинка громаду запрошують до Пам’ятника загиблим односельчанам о 10.00.

За повідомленням Васильківської міськради, сільських та селищних рад.