Новини
Новини Київської області
Спорт

72-річний переяславець переміг у міських змаганнях з бігу


В знак пам’яті будівничого переяславських музеїв, Героя України Михайла Сікорського у місті Переяслав-Хмельницький відбулися змагання із бігу "Sikorsky Cossack Cross – 2019" .

Одним з їх учасників був і відомий ветеран спорту, Почесний житель міста Віталій Ткачук (72 роки). Розповів, що, як і в попередні два роки, стартували на Базарній площі перлини НІЕЗ "Переяслав" музею під відкритим небом. Далі забіги проходили навколо цього комплексу. Одне коло становило близько 2 км, він подолав їх п’ять і став переможцем у віковій групі спортсменів – 70 років та старші. Його товариш Юрій Орлов (68 років), у минулому житель Переяслава, а нині харків’янин, який спеціально приїхав, щоб взяти участь в цих змаганнях, у своїй віковій групі був другим.

Загалом же на старт змагань вийшло понад пів сотні осіб, в основному молодь. Багато учасників приїхало з Києва, Українки та інших міст області. По завершенні змагань їх організатори, працівники заповідника, організували для спортсменів чаювання з гарячою кашею і таке інше. Завдяки підтримці ряду спонсорів, вручили їм пам’ятні подарунки, у тому числі футболки з символікою цих змагань. Переможців та призерів було нагороджено медалями та грамотами.

За інформацією "Переяслав Сіті"

Фото: Andriy Brygida