72-річний переяславець переміг у міських змаганнях з бігу
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/74353239_2551398944899545_6035568312430100480_o.jpg)
В знак пам’яті будівничого переяславських музеїв, Героя України Михайла Сікорського у місті Переяслав-Хмельницький відбулися змагання із бігу "Sikorsky Cossack Cross – 2019" .
Одним з їх учасників був і відомий ветеран спорту, Почесний житель міста Віталій Ткачук (72 роки). Розповів, що, як і в попередні два роки, стартували на Базарній площі перлини НІЕЗ "Переяслав" музею під відкритим небом. Далі забіги проходили навколо цього комплексу. Одне коло становило близько 2 км, він подолав їх п’ять і став переможцем у віковій групі спортсменів – 70 років та старші. Його товариш Юрій Орлов (68 років), у минулому житель Переяслава, а нині харків’янин, який спеціально приїхав, щоб взяти участь в цих змаганнях, у своїй віковій групі був другим.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/74634407_2551398334899606_4408455866857029632_o.jpg)
Загалом же на старт змагань вийшло понад пів сотні осіб, в основному молодь. Багато учасників приїхало з Києва, Українки та інших міст області. По завершенні змагань їх організатори, працівники заповідника, організували для спортсменів чаювання з гарячою кашею і таке інше. Завдяки підтримці ряду спонсорів, вручили їм пам’ятні подарунки, у тому числі футболки з символікою цих змагань. Переможців та призерів було нагороджено медалями та грамотами.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/74706410_2551395348233238_2707476061171482624_o.jpg)
За інформацією "Переяслав Сіті"
Фото: Andriy Brygida