Новини
Україна
Новини Київської області
Дати

70 років виповнилося відомому українському письменнику Олександру Єсаулову

Він є автором близько 40 пригодницьких детективів для дітей і мемуарів для дорослих.

70 років виповнилося відомому українському письменнику Олександру Єсаулову - зображення

Відомому українському письменнику Олександру Єсаулову виповнилося 70 років. Про це повідомили на Facebook-сторінці Погляд Приірпіння – інформаційна агенція.

"18 листопада відзначив свій 70-ти літній ювілей наш земляк, відомий український письменник Олександр Єсаулов", –

Погляд Приірпіння – інформаційна агенція

Олександр Єсаулов є автором близько 40 пригодницьких детективів для дітей і мемуарів для дорослих. Через 20 років після Чорнобильської аварії у 2006 році вийшла у світ його перша книжка спогадів - "Чорнобиль: літопис мертвого міста". Пізніше з'явилися на цю тему і художні твори - "Хазяїн зони", "Город, которого нет", "Мамо, а що це було?".

Згодом у письменника з'явилося велике натхнення писати для дітей, і він стає автором справжніх українських бестселерів , які почали виходити в серіях "Пригоди в Заекранні" та "Дитячий детектив". Майже щороку виходили його твори у провідних українських видавництвах "Зелений пес", "Теза", "Фоліо", "Богдан", "Перун".

Дитячі книги "Антивірус", "Таємниця Великого Сканера", "Зоряна електричка", "Канікули для інформи", "Кенінгова колекція", "Кіднепінг" та інші викликали неабиякий інтерес у юних читачів, вони не залежувались на полицях бібліотек та книгарень, бо дарували дітям захоплюючи сюжети, були написані цікаво, весело і пізнавально.

70 років виповнилося відомому українському письменнику Олександру Єсаулову - зображення

У 2006 році Олександр Єсаулов став дипломантом міжнародної асамблеї фантастів "Дитячий портал". Крім того неодноразово був лауреатом письменницького конкурсу "Коронація слова" у 2009, 2011, 2013, 2014, 2021 роках.

Книги талановитого письменника вчать дітей добру і відданості у дружбі, а динамічні сюжети детективних історій і серйозна розмова автора з юними читачами допомогла залучити до читання багатьох дітей.

До слова, на початку цього року Олександр Юрійович був гостем ток-шоу ІА "Погляду" "Про головне" – пропонуємо Вам ще раз переглянути цю цікаву передачу.

Нагадаємо, також днями було 100 років від дня народження видатного українського вченого-історика та етнографа, спеціаліста з епіграфіки, засновника радянської школи маяністики Юрія Кнорозова.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.