Новини
Новини Київської області
Суспільство
Київщина-суспільство

7 жовтня в Бучанському, Вишгородському та Броварському районах можливі звуки вибухів

Сьогодні заплановано знешкодження "подарунків" від окупантів.

7 жовтня в Бучанському, Вишгородському та Броварському районах можливі звуки вибухів - зображення

Сьогодні, 7 жовтня, в Бучанському, Вишгородському та Броварському районах можливі звуки вибухів. Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

"Сьогодні, 7 жовтня, до 16:00 у трьох районах Київщини піротехніки будуть знешкоджувати вибухонебезпечні предмети, залишені окупантами", –

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

Зазначається, що в зв’язку зі запланованими робоботами в деяких громадах області можливі звуки вибухів. Жителів регіону закликають дотримуватися правил безпеки та слідкувати за повідомленнями офіційних джерел інформації.

До слова, раніше також стало відомо, що 7 жовтня з 9:00 на території Димерської громади Вишгородського району будуть проводитися навчання для саперів. Крім того нагадали, що в Київській області піротехніки продовжують виявляти та знешкоджувати вибухонебезпечні предмети, залишені окупантами.

Нагадаємо, на Київщині підрозділи ДСНС вже знешкодили 68 464 вибухонебезпечних предмети. Зокрема, вже обстежили 20879,44 га території, з них 4722,48 га – с/г угідь та 56,18 га – акваторії водних об’єктів. Перевірили 1267 об’єктів та 1999 домогосподарств, 1805,76 км автомобільних доріг, 1377,753 км ліній електропередач та 11,443 км газопроводу. Та, попри це, як раніше повідомлялося, до лісів Київської області не можна буде ходити ще як мінімум рік.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.