Новини
Новини Київської області
Київщина-суспільство

68 пар одружились у Києві та Київщині у День усіх закоханих


Інформаційна агенція «Погляд» дізналась, що 14 лютого обрали «своєю» датою 42 пари закоханих у Києві та 26 – на Київщині.

68 пар одружились у Києві та Київщині у День усіх закоханих
фото - freepik.com

Любов об’єднує серця, незважаючи ні на расу, ні на віросповідання чи навіть політичні погляди. Романтичні, закохані й щасливі були молодята, які побралися у День усіх закоханих. Скільки їх було на Київщині та у столиці, розповіли у Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції ексклюзивно - у відповідь на запит журналіста «Погляду».

Загалом у Києві та Київській області офіційно уклали шлюб 68 пар. У Києві було створено 42 нові сім’ї, на Київщині – 26.

смт Баришівка, фото: Баришівський РВ ДРАЦС ЦМУ МЮ м.Київ

Зокрема, відділом ДРАЦС Білої Церкви зареєстровано 5 шлюбів, Бориспільським – 6, Бучанським – 4, Березанським – 3, Переяславським – 2, Баришівським – 1, Києво-Святошинським – 4, Броварським – 1.

У неділю, 14 лютого, у Києві працював лише Центральний відділ ДРАЦС. Тому всі 42 шлюби були укладені ним.

Цікаво, що останній шлюб цього дня, за інформацією Мін’юсту, було зареєстровано саме на Київщині - о 19:30, тоді як перший відбувся на Сумщині о 09:00.

Загалом 14 лютого в Україні одружилися 426 закоханих пар. Із них 102 пари одружилися за спрощеною процедурою – в рамках проєкту “Шлюб за добу”.

Цьогоріч у Фастові започатковано нову романтичну традицію: подружні пари, які хочуть відсвяткувати ювілей з дня одруження, обов’язково повинні сфотографуватися біля композиції «Обручка», розміщеної біля місцевого РАЦСу.

Читайте також наш ексклюзивний матеріал Київщина іn love: що найчастіше дарують коханим у 2021 році.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.