Новини
Автоновини
За кордоном

500 км на одному заряді: Kia готує новий електричний кросовер


Фото - itc.ua

Новий електрокар зможе конкурувати з електромобілями-лідерами.

Про це повідомляє Автоцентр.

Kia впевнено йде до своєї мети домогтися 11 електромобілів у лінійці вже до 2025 року. Для досягнення цього результату компанія інвестувала понад 24 мільярди доларів у розвиток електротранспорту. Автовиробник має намір випустити новий електричний кросовер до 2021 року.

Так званий Plan S має допомогти Kia зайняти 6,6% ринку і перший електричний кросовер стане прекрасним початком шляху. Повної інформації про нове авто поки ще немає, але в компанії стверджують, що він буде заснований на концепції Imagine by Kia, а для нього розробляють абсолютно нову унікальну платформу. Автовиробник обіцяє запас ходу у 500 кілометрів, що є доволі значним результатом.

Як повідомляють представники Kia, модель зможе заряджатися менш, ніж за 20 хвилин, завдяки високошвидкісному зарядному пристрою на 800 В. Трохи пізніше Kia має намір запустити у виробництво слабші модифікації на 400 В, щоб забезпечити діапазон цін з дешевшими варіантами.

Проте корейський автовиробник поки що не має наміру відмовлятися від бензинових авто і говорить про плани продавати лише 20% електрокарів. Також до 2025 року автовиробник має намір продавати до 60% кросоверів і позашляховиків від загального числа реалізованих автомобілів.