Новини
Україна
Дати

29 вересня Україна вшановує пам'ять жертв Бабиного Яру

Сьогодні 81-ші роковини трагедії.

29 вересня Україна вшановує пам'ять жертв Бабиного Яру - зображення

29 вересня в Україні та світі вшановують пам'ять євреїв — жертв Голокосту, які загинули від нацистських розстрілів у Бабиному Яру 81 рік тому.

29 вересня 1941 року в Києві нацисти розстріляли десятки тисяч невинних людей. Це було одне з найбільших масових убивств цивільних, вчинене німцями під час Другої світової війни.

Бабин Яр – це страшний символ Голокосту, нелюдської жорстокості та ненависті. І про ці болючі і жахливі сторінки історії треба завжди пам’ятати.

В цей день президент України Володимир Зеленський поклав квіти до пам’ятника жертвам трагедії, що розташований на території Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр".

За словами глави держави, світ має зробити все для недопущення подібних трагедій і злочинів проти людяності, які, на жаль, стаються і сьогодні, зокрема на українській землі.

"Будь-які антигуманні режими становлять загрозу для всього людства. Злочинці, які спричиняють такі трагедії, обов'язково мають бути покарані. Щоб у диктаторів і тиранів не було бажання повторювати щось подібне у майбутньому", –

президент України Володимир Зеленський

Також сьогодні в столиці відбулася міжконфесійна молитва задля вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру.

Нагадаємо, 29 серпня в Україні вшануали пам'ять загиблих захисників незалежності.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.