Новини
Новини Київської області
Макарів

28 млн гривень на школу: в Макарівській ТГ виділили кошти на ремонт навчального закладу


16 червня стало відомо, що у рамках президентської програми «Велике будівництво» в селі Пашківка Макарівської громади буде проходити капітальний ремонт міської школи.

Фото: bigbud.kmu.gov.ua

Про це повідомляє пресслужба КОДА.

Загальна вартість робіт становитиме 28 млн гривень.

Минулого року в рамках цієї ж програми у закладі підрядники завершили фасад і влаштування покрівлі, укріпили фундамент та утеплили стіни. А вже цьогоріч в школі проводитимуть внутрішні ремонтні та сантехнічні роботи, облаштують системи опалення, електроосвітлення, вентиляції, кондиціонування, а також встановлять пожежну сигналізацію.

«Ще одна школа в нашій області цього року стане кращою і комфортнішою. Зараз будівельна готовність освітнього закладу в Пашківці складає 30%. Підрядники активно працюють, щоб завершити роботи, згідно з планом. А загалом цього року в рамках програми «Велике будівництво» оновлюємо п’ять шкіл у нашому регіоні», – очільник КОДА, Василь Володін.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.