270 броварчан хворіють на COVID-19
![270 броварчан хворіють на COVID-19](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/90970271_3441697149190501_8805665542238109696_n.jpg)
У Броварах станом на восьму годину ранку 23 вересня на Covid-19 хворіє 270 осіб.
Про це йдеться у повідомленні Броварської міської ради.
З них 26 дітей: 23 школярів та троє дошкільного віку. Госпіталізовані 22 дорослих, 13 до Броварської багатопрофільної клінічної лікарні та 9 до інших закладів. Також до центру "Дитяча лікарня" госпіталізована одна дитина. Всі інші лікуються амбулаторно.
Раніше "Погляд" писав, що у Броварах зростає кількість хворих на COVID-19.