Новини
Новини Київської області
Вишгород
Біла Церква

24 лютого в двох районах Київської області може бути гучно

Мешканців пристоличного регіону закликають зберігати спокій.

24 лютого в двох районах Київської області може бути гучно - зображення
Фото ілюстративне

У п’ятницю, 24 лютого, в двох районах Київської області може бути гучно. Про це попередили в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

"Сьогодні, 24 лютого, у Вишгородському районі відбуватиметься ліквідація вибухонебезпечних предметів", –

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

Згодом також стало відомо, що подібні роботи заплановані ще в одному районі області.

"Гучно може бути і в Білоцерківському районі. Там у другій половині дня 24 лютого підрозділи ДСНС виконуватимуть планові роботи зі знищення вибухонебезпечних предметів", –

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

Мешканців пристоличного регіону закликають дотримуватися правил безпеки та зберігати спокій.

 Нагадаємо, на Київщині вже знищено майже майже 75 тис. вибухонебезпечних предметів. Всього з початку робіт фахівці очистили 21660,63 га території, з них 5057,58 га – с/г угідь, 61,29 га – акваторії водних об’єктів. Також піротехніки перевірили 2129 домогосподарств, 284 об’єкти, 1898,93 км автомобільних доріг, 1393,31 км ліній електропередач, 11,443 км газопроводу.

Варто зазначити, що на сьогодні 11,4 тис. га в Бучанському, Вишгородському та Броварському районах потребують обстеження та розмінування.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.