Новини
Макарів

2 роки після вибуху: на ремонт будинку в Новосілках виділять майже 1,5 млн грн.


Кошти виділять з Київського обласного бюджету.

У 2020 році Київська ОДА планує направити на капітальний ремонт 16-ти квартирного житлового будинку в с. Новосілки, Макарівського району, 1 480 637 грн. Про це стало відомо у відповідному розпорядженні № 22 «Про схвалення проєктів змін до Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2016-2020 роки» голови Київської ОДА.

Щоправда, в КОДА допустили помилку і зазначили в одному із рядків не Макарівській, а Миронівський район

Нагадаємо, ця трагічна новина взимку два роки тому облетіла чи не всю Україну. В селі Новосілки, Макарівський район, 23 січня 2018 року, близько о пів на сьому вечора, в багатоквартирному будинку пролунав вибух, а потім спалахнула пожежа.

В ту жахливу ніч живими та неушкодженими вийти з будинку вдалося не всім. В результаті вибуху загинув чоловік, ще двоє людей були госпіталізовані. Після трагедії у чотирьох квартирах вибухом зруйновано стіни і перекриття між 1 та 2 поверхами. Частина мешканців будинку тимчасово були відселені до родичів та сусідів.

Перший промінь надії у мешканців на відбудову житла з’явився минулого літа, коли на prozorro було запущено тендерну процедуру. Пізніше керівництвом області та району було проведено огляд будинку, де розпочалися відновлювальні будівельні роботи і стало відомо, що за програмою капітального будівництва виділено перші кошти на відбудову новосілківського житлового багатоквартирного будинку.