Новини Київської області
Економіка

140 мільйонів на освіту і 10 на медицину: богуславські депутати затвердили бюджет на 2022 рік

Основний фінансовий документ на наступний рік Богуславська міськрада прийняла на останній сесії 2021 року.

140 мільйонів на освіту і 10 на медицину: богуславські депутати затвердили бюджет на 2022 рік - зображення
Фото: pixabay

Пресслужба Богуславської міської ради інформує, що остання цьогоріч сесія відбулася 23 грудня. На засіданні були присутні 22 із 26 депутатів і міський голова.

За прийняття бюджету на 2022 рік проголосували 19 депутатів, двоє виступили проти, а четверо утрималися, або не голосували.

Передбачається, що наступного року доходи міського бюджету повинні складати 226 млн гривень, видатки – також 226 мільйонів, тож профіцит бюджету становитиме 996 тисяч гривень.

Найбільше коштів планують витратити на галузь освіти – 146 мільйонів гривень. Гроші підуть, зокрема, на надання дошкільної освіти, загальної середньої освіти, утримання мистецьких шкіл, інклюзивно-ресурсних центрів, а також на оплату праці. 

Видатки на галузь охорони здоров’я передбачено в розмірі 10,5 мільйона гривень.

На соціальний захист та соціальне забезпечення передбачено виділення фінансування у розмірі 9,7 мільйона гривень, а на культурну сферу – 12,7 мільйона. З цих коштів на бібліотеки планується використати 4 млн гривень, на музеї – 904,5 тис. гривень і на діяльність будинків культури, клубів і центрів дозвілля – 7,5 млн гривень.

Нагадаємо, у 2022 році в Києві на реалізацію проєктів Громадського бюджету планують спрямувати 200 мільйонів гривень.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.