Новини
Російсько-Українська війна

12 людей травмовано, зокрема 2 дітей, госпіталізовано 3 особи: наслідки ворожого обстрілу Полтави (ВІДЕО)

Охоплені вогнем машини та гаражі, вибиті вікна та двері в кількох житлових багатоповерхівках, уламки на дитячому майданчику та пошкоджені заклади освіти.

Вчорашній ракетний обстріл перетворив тихий мікрорайон Полтави на місце надзвичайної події. Охоплені вогнем машини та гаражі, вибиті вікна та двері в кількох житлових багатоповерхівках, уламки на дитячому майданчику та пошкоджені заклади освіти.

Таким свій район сьогодні побачила 7-річна Аміна. Квартира дівчинки пошкоджена ударною хвилею, а улюблена кішка загубилась під час обстрілу.
Тримаючи дочку за руку, мама Аміни пригадує:

"Нам дуже пощастило, що нас не було вдома. Адже в домі немає сховища і нікуди ховатися. Люди, що були тут в домі постраждали, їм посікло уламками ноги".

"У нас немає дверей і вікон. І я не можу знайти свою кішку Нюшу".

На місці обстрілу в Полтаві розгорнуто гуманітарний штаб. Рятувальники ДСНС України ліквідують наслідки обстрілу, а медики надають допомогу постраждалим.

Як повідомляв "Погляд" раніше, унаслідок ракетного удару росіян по Полтаві 17 червня зросла кількість постраждалих. Відомо про 22 поранені людини.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.