11-річний українець сам дістався із Запоріжжя до Словаччини
![11-річний українець сам дістався із Запоріжжя до Словаччини 11-річний українець сам дістався із Запоріжжя до Словаччини - зображення](/storage/resized/lg/news/95c34ab6-2cae-4a04-800c-9568cb7a9699/cf25d44-medium--3-.jpg)
Як повідомила пресслужба Міністерства закордонних справ Словаччини, 11-річний хлопчик із Запоріжжя самостійно перейшов контрольний пункт на митниці в ніч на 6 березня. Його мама була змушена залишитися в Україні.
Зазначається, що дитина мала лише невеликий рюкзак та поліетиленовий пакет. Номер телефону родичів, які мешкають у Словаччині та можуть подбати про хлопчика, записали у нього на руці.
Волонтери на кордоні подбали про хлопця: пригостили теплим чаєм, нагодували, розмістили в теплі, ще й запакували харчі в дорогу. Потім мандрівника довезли до Братислави, де його зустріли родичі.
Наступного дня, після вдалого перетину кордону, мама хлопця Юлія записала відеозвернення. Вона зазначила, що є вдовою та багатодітною мамою.
"Я дуже вдячна, що врятували життя дитині, бо поруч з моїм містом – атомна станція, яку російські окупанти обстріляли й вона горіла. Я не можу залишити свою маму, бо їй 84 роки й вона не може сама пересуватись", – розповіла жінка.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.